Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kaját adjak a pávámnak?

Milyen kaját adjak a pávámnak?

Figyelt kérdés
kaptam egy pávát (1 éves)és milyen kaját adjak neki olyat mint a tyúkoknak? darálva?
2012. ápr. 15. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen páva? Páva galamb vagy igazi?
2012. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
díszmadaraknak készített tápszert (ha csak nincs külön pávák részére összeállított tápszer, akkor szerintem ez áll legközelebb hozzájuk) ezenkívül búza, kukoricadara, füvet is szeretik, hernyókat meg ilyeneket esznek.
2012. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazi pávám van
2012. ápr. 16. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem darálod le akkor is megeszik. Kukorica, búza,köles,napraforgó,árpa, meg ezekhez hasonló magvakat.
2012. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most vant bent neki kukorica búza egyben meg darált kukorica
2012. ápr. 16. 20:10
 6/7 anonim válasza:

Rokonunknak is vannak páváik és azt eszik mint a tyúkok. Jah jó lesz neki a kukorica és a búza. Imádják a gyümölcsöt is minden mennyiségben és a pitypang/gyermekláncfüvet is.

Ha egyszer tojna tojást és ki is költi a pávacsibéknek túrót kell adni darált kukoricával összekeverve.

2012. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pulykanevelő tápot
2014. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!