Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy szemcsepp (antibiotikum) meggyógyít egy hullámos papagájt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ők ugyanolyan jól vannak, mint eddig. Csipognak, puszilkodnak. De azért sűrűbben fogom őket figyelni, remélem velük nem lesz semmi baj és holnap pedig felhívom az állatorvost és rá fogok kérdezni mindenképp! Meg megpróbálok utánaolvasni neten, hátha találok valamit erről.
2012. ápr. 29. 19:55
 12/14 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján(a bénulás miatt) fémmérgezés is lehetett az oka.
2012. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De nem értem a fémmérgezés hogy? Lenyelt volna valamit?


(Benne van a pakliban) :(((


Akkor viszont én vagyok a hibás, hogy betettem neki egy ilyen kis mütyür játékot, mert valóban volt ilyen kis fém játékszer, apró pici karikák, akár le is nyelhette. És pont most a napokban vettem észre, hogy darabokra volt szedve...egyik darab lent a kalitka alján, másik darab meg lent a földön a lakásban.

Az is lehet hogy emiatt volt az egész??? :(

2012. ápr. 30. 21:55
 14/14 anonim ***** válasza:
A fémmérgezéshez nem feltétlen kell lenyelnie. Elég, ha csak megrágcsálja, megnyalogatja. Ezért nem szokták javasolni a papagáj-csengőket sem, mert a többség hosszútávon fémmérgezést okoz. Meg némelyik halláskárosodást is. De így, hogy a többiek jól vannak, így valami olyan okozhatta, ami csak vele történt, amit csak ő evett, csak ő játszott vele. Lehet, hogy ez volt.
2012. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!