Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt lehet...

Hullámos papagájt lehet számítógép/laptop mellé rakni? Nem lesz semmi baja, ha állandóan ott van?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyne lenne.folyamatosan kapja az elektro-szmogot,meg a villogo képernyöt. fantasztikus élete lenne,sokáig tuti nem élne...
2012. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne oda rakd, már csak azért sem, sokat szemetel és kitojik a kalitkából.
2012. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja tényleg, az se elhanyagolhato hogy a géped is hamar tönkremenne XD de én a papagájért jobban aggodom XD
2012. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se, mert gondolom este is megy, olyankor meg a madarak pihennének. Keress neki olyan helyet, ahol békében alhat, nem nagyon kapcsolják rá a villanyt sem.
2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én papagájaim is a gépem mellett(kb 40 centire a géptől) vannak mert kicsi a szoba és sajnos nem férnek el máshol.

Nem zavarja őket, nem tűnnek idegesnek,frusztráltnak és pl.most is nyugodtan alszanak.

2012. máj. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem menne egész nap, mert viszonylag keveset gépezek. És nem közvetlenül mellette, hanem kb. 1 méterre lenne, de egy asztalon.
2012. máj. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!