Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak milyen fa...

Hullámos papagájnak milyen fa ágából, vagy miből és milyen átmérőjű farudat kell csinálni, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Mert csak a műanyag van, de azt olvastam; az minél hamarabb le kell cserélni fára. Adatokat viszont ott nem írtak hozzá.

Köszi a választ!


2009. jún. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is voltak hullámos papagájaim, és almafa ágat tettem be nekik ülőke gyanánt. Kb. 1 - 1,5cm átmérőjű, egyenesebb ágat válassz. Az enyémek nagyon szerették rágcsálni, kapargatni, úgyhogy arra vigyázni kell, hogy ne permetezett fáról vágj ágat! Remélem segítettem! :)
2009. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjtögess nekik változatos durvaságú és átmérőjű ágakat. Azt szokták mondani, h az a legkényelmesebb nekik, amely ágnak a háromnegyed részét át tudják fogni (az ennél vastagabb túl tág, a vékonyabban meg állandóan kapaszkodnak és nem tudják pihentetni a lábukat)

Én nem tudom ezt pontosan, mert én mindig mindenféle vastagságú ágat tettem be.

2009. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod hogy melyik faág a legjobb akkor tegyél be fahéjat:D
2009. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!