Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGŐS! Az előbb találtam a...

SÜRGŐS! Az előbb találtam a tavam szélénél egy gerlét. Azt hittem hogy a szokásos esti fürdésüket tartják a párjával, mint azt minden nap megteszik, ám az egyik nem repült el. Kézbe vettem, megnéztem de nincs eltörve szárnya, seb nincs rajta. ötlet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom beteg:( Nem tudom mit lehet tenni, de az állatorvost megpróbálhatod.
2012. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghajtotta valami ragadozó madár. Ha él még, és nem javult, akkor próbálj meg adni neki valami vitamint. (Laktiferm, stb) Ha attól sem javul vagy vidd el állatorvoshoz, vagy próbálj meg kalcium injekciót megitatni vele, a vizébe keverni, esetleg C vitamint. Ekkora már eldől a sorsa. Ha megmarad, már megmarad. De milyen gerle? Mert ha nem balkáni gerle, hanem valami védett gerle (pl vad) akkor az állatkertbe, állatmenhelyen is leadhatod. Lehet hogy a balkánit is, de hallottam már olyat hogy az olyanokat a ragadozóknak adják.
2012. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
balkáni... van 2 pár a kertünkben, itt szoktak huhogni:D egészen megkedveltük őket. Sajnálom ezt a madárkát
2012. máj. 10. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett a gerlével?

2012. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!