Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtunk egy román postagalam...

Találtunk egy román postagalambot, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez a galamb 4 napja jött hozzánk, úgymond ideszokott, és most nálunk van, van rajta gyűrű, sárga és zöld, a zöldön van a szám, mit tudunk tenni hogy visszakerüljön a gazdájához? A szám alapján román galamb.
2012. máj. 12. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a gazdáját kell e neki, ha nem akkor másnak oda lehet adni, mert ugyse tartaná meg.. Én is találtam már, megkerestem a gazdáját azt mondta tartsam meg. Szóval kérdés aztán eldől..
2012. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Edd meg.
2012. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
idióta..
2012. máj. 21. 20:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Öreganyádat húzd nyársra már bocsi, a galambnak a gazdája nem lett meg! Már mint írtam felesleges kiírni mert 90% hogy nem kell a gazdájának, ha kellene neki a galamb akkor lépett volna. Ráadásul amelyik galamb elveszik az gyengének számít mert nem talált haza, ezért a versenygalambászoknak se kellenek!
2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kellene. :)
2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Bocs, de ez nem "örökbe fogadás" hanem lopás.

kétlem,hogy valódi galambász ilyet tenne.

Azért van gyűrűzve,hogy tudni lehessen a tulajdonosát és vissza lehessen szolgáltatni."


Mondd, te galambász vagy? Ha igen, akkor nagyon naív!

2013. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dacă nu ne dai înapoi la noi te omorîm.
2013. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!