Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnék papagájt venni?

Hol tudnék papagájt venni?

Figyelt kérdés
Nimfa papagájt szeretnék venni de ahol lakom isszonyu drága:(( ha van valakinek eladó fiókája szólna? Vagy tzdna linkelni oldalt ahol nem olyan nagyon drága? Kérlek titeket!! Előre is köszönöm :)

2012. máj. 20. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2500 ft alatt nem kapsz sehol. Vácon ennyibe kerül.
2012. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huuh az tök jó lenne :)) ahol én lakom 4900 ft :((
2012. máj. 20. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni a jofogas.hu vagy expressz.hu portálokon. Hátha találsz olyan, aki közel van hozzád.
2012. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha már ez "iszonyú drága", akkor mit fogsz szólni a kajához, kalitkához, játékokhoz és egyéb kellékekhez.


Tegyük fel, hogy találsz máshol, 3000Ft-ért egy nimfapapit.

Akkor a különbözet 1900Ft, de ugye ezért el is kell menni. Mondjuk 430Ft-os benzinárral számolva 7 literes fogyasztásnál ez 63km-t jelent. Amit ugye meg kell felezni, mert odamész és vissza is jössz. Tehát saccper 30km-en belül kell találnod, hogy olcsóbban jöjjél ki. Megéri?

(Csengőt és tükröt véletlenül se vegyél a papagájnak, csak azért írom, mert úgy gondolom, nem vagy kellően tájékozódva.)

2012. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom és nyugi tájékozott vagyok, 13 éve tenyésztek papagájokat szal... De ugye te is belátod hogy majdnem 5000ft ot elkérni egy nimfáért az rablás!!!
2012. máj. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!