Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom nagyon...

A hullámos papagájom nagyon durván és hirtelen elkezdett kopaszodni. Mitől van? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre vmi furcsa seb szerűt a hullámos papagájom feje búbján amiből mára egy egész nagy kopasz folt lett! az egész folt piros és rücskös, valamint hosszabb fehér tolltő szerűségek vannak rajta. Amúgy nem vettem észre semmi különöset a viselkedésén, és a párjának sincs semmi baja.

2012. máj. 21. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be az állatkereskedésbe,és kérj erre gyógyszert.Szerintem cseppet fognak adni,amit a vízébe kell rakni.
2012. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél Ivermectin Light-ot.

5 naponta tegyél 2 cseppet belőle a nyakára pár héten keresztül. Megelőzésre vagy ha élősködő okozza kezelésre. Ártani biztos nem fog.

2012. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szent Antalnak képzeli magát :D
2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!