Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám elűzni a városi...

Hogyan tudnám elűzni a városi galambokat?

Figyelt kérdés
Már nem bírjuk őket elviselni,a lakótelepen rengetegen vannak és ide szoktak!Arra kell minden reggel ébredni,hogy turbékolnak,a másik hogy összepiszkítják a korlátot,az ablakot..Kellene valami szer,valami méreg amivel párat elpusztítunk,akkor már lehet nem jönne ide a többi mert megijednének..Szóval tudnátok valami erős szert ajánlani ami pár órán belül hat?

2012. jún. 3. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Párom a légpuskát/csúzlit javasolja. Méreggel csak az a baj, hogy megeheti más madár vagy állat is és ugye állatkínzás.
2012. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,igazatok van,de itt csúzlival nem lehet "lövöldözni" mert egy társasházban lakunk..Mi arra gondoltunk h a párkányra csak a galambok repkednek és oda kitenni kenyérmorzsával összekeverve valami szert és akkor úgy jó lenne..Más állat nem járkál ide.De én nem haragszom az állatokra,csak ne lennének ilyen hangosak...meg ne piszkítanának annyit...Kellene valami szer!:)SEGÍTSÉG!!
2012. jún. 3. 06:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A méreg tényleg nem megoldás. És ne hidd azt hogy megfognak ijedni a sok elpusztul galambtól a társaik, mert nem fognak elmenni emiatt.

A legjobb szerintem az lenne ha azokra a helyekre ahol a galambok "tanyáznak" mozgó, zörgő(nem hangosan mert az nektek sem jó) szalagot, alufóliát raknátok hogy ne tudjon leszállni.

És nem vagyok biztos benne de vmi ilyenről már hallottam hogy a reptereken pl. sólyom(vagy vmilyen ragadozó madár) hanggal ijesztik el a többi madarat. Ha ti is lejátszanátok egy ilyen hangot akkor TALÁN elmennek, vagy megijednek. Netről biztos le lehet vmit tölteni.

2012. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Madárijesztő! :D


Egyébként keselyű hang:


[link]


És itt még le lehet tölteni:


[link]

2012. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A galambokat nem hatja meg, ha par doglott madarat latnak, tovabba fel is jelenthetnek miatta.


Ami mukodik: tuske (keress a "galambtuske" cimszora a neten), szunyoghalo az egesz teraszra, macska.


A zorgo szalagok es egyeb mozgo dolgok nem ernek semmit, mert par het mulva megszokjak; az ilyen solyom-hangos, ultrahangos stb dolgok tobb tizezer (akar szazezer) forintba kerulnek (es nem is mindig hatasosak).

2012. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A galambtüske tényleg jó ötletnek tűnik...
2012. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Galamb tüskét csak a párkányokra ajánlatos rakni, meg nem nagyon hatásos, több éve tenyésztek nemes galambokat. 2 napja voltam bent a városba egy épületen ilyen tüskék voltak. Van annyi eszük ám hogy a tüskék közé szálljanak le, nem olyan hülyék ám. Ha kényelmetlen ott nekik attólmég oda tudnak pottyantani.
2012. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél valami villanypásztorféle elektromos kütyüt! :D
2012. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!