Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám az erkélyemről...

Hogyan tudnám az erkélyemről elűzni a galambokat?

Figyelt kérdés
Eléggé zavaróak, tavaly még fészkeltek is.
2009. márc. 10. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Macskával)
2009. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

zsinórra felfűzött alufólia-darabok, és babszemekkel töltött konzervdobozok, amiket ha megmozgat a szél, akkor libegnek és zörögnek.

vagy szerezz be egy macskát :)

2009. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Két macska még jobb, főleg ha van egy deszka feltéve amin a korlátra is fel tud menni.
2009. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem a galambokat...vnnak is nekem..bár mondjuk én vidéken lakom...sajnos azt mnom hogy a macska nem biztos hogy jó megoldás ugyanis a galamb nagyon csökönyös és nme igazán érdekli hogy ott a macska...és nem megy el!!! Ja mehgg azért sem jó a macska mert leeshetg az erkélyrőLL ÉS AKOR :( ÉRTED MIRE GONDOLOK..ha nagyon akarsz valamit akkor vegyél egy kis madár eldelt éls szórd le az erkélyről és akor azt fogják enilent a földön.
2009. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
A galambok tetvesek is, és mindent összeszarnak. Szerintem hints rajzszöget az erkélyre - garantált hatás.
2009. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
En mondjuk orulnek 1-2 galambnak ha az erkelyemre koltozne , ha elakarod ijeszteni tegyel ki madarijesztot, vagy galambijesztot...
2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is jó ötlet az hogy leszorod a magokat vagy kiteszel oda ahol nemzavar (ha kertesházban élsz)egyépként a macskák nemesnek le az erkélyről ha meg leesik akkor is talpra és nemlesz semmi baja (kivéve ha a negyedik ötödik emeletről esik le)
2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
70%
macska, légpuska, méreg én ezeket ajánlom. Galamb a város felszín feletti patkánya különböző kórokozókat hordozhat.
2009. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom lakótelepen nem nagyon lehet légpuskával lövöldözni. Méreg, gyors, és hatásos. De a repülőpatkány kifejezéssel egyet értek.
2009. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
én nagyon utálom a galambokat...:sDebrecenben élek,és tele van velük...szerintem a zörgős a legjobb,mert a méregnél nem találsz egy csomó döglött galambot?:)
2009. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!