Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A tyúkok miért szeretik...

A tyúkok miért szeretik annyira a hungarocellt enni?

Figyelt kérdés
Úgy zabálják, hogy nem igaz!
2009. júl. 1. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
:D :))))))))) lol pasz :D
2009. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

nem tom, de csak óvatosan, nekünk belehaltak..mert bedagadt a begyükbe!!!

am minden fehéret csipkednek(papírzsepit, cigicsikket(ez utobbitól is meghaltak nekünk)).

meg a körömlakkot is szeretik csipkedni:D

2009. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a kis golyócskák, plusz a fehér szín izgatják őket, én is tapasztaltam sajnos.
2009. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon durva mennyiséget képesek megenni! Semmi íze nincs, nem tudom mért eszik , még csak nem is látszik hogy kijönne belőlük, csak nem megemésztik? :D
2009. júl. 2. 10:28
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

A "bedagad a begyükbe" válaszolónak üzenem,hogy ...

Nem dagad beléjük! Próbáld ki,áztasd be vízbe.Bedagad?

A hungarocell súlya túl kicsi,nem tudja továbbítani a bélrendszer és bélelzáródást okoz.

9.-es biológia!!! :)

2009. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És hova lesz a sok hungarocell? Tyúkba nincs, szarba nincs, hát hol van? :)
2012. jún. 4. 08:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a falról csipegették le a fehér mész vakolatot.Állítólag azért, mert mészhiányuk volt.Talán ezért csipegetnek mindent ami fehér.
2012. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy hol van? Áll a belükbe, aztán majd megdögléenek. Gratula!
2012. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam is előszeretettel, mondhatni, őrült tempóba eszik a hungarocelt. Elhullást nem tapasztaltam. Levágva, bele szoktam nézni a belekbe, esetleges bélféreg, más betegségek nyomait keresni, de hungafocellel még nem találkoztam. Ismerősnél, a falon lévő hungarocelből, több négyzetmétert kiettek a verebek. Hogy miért szeretik? Ja, igen. A csikket is lazán parázzsal nyelik a tyúkok. Kikötöttem egy darab fehér rongyot, az nem érdekli őket.
2012. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
# 8 Tévedsz, a belükben nincs, utolsó válaszoló is megmondta, én se találtam még levágás után bennük hungarocellt. Rengeteget megettek, és nem döglöttek meg, azért elég rejtélyes, hova lesz a sok anyag. :D
2012. jún. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!