Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájok többsége miért...

A papagájok többsége miért szeretik magukat a tükörben bámulni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt hiszik hogy egy másik fajtársukat látják benne. A tükör az egyik legrosszabb dolog a csengő mellett amit egy papagájnak lehet adni mert megpróbálja etetni a tükörben lévő "társát" de mivel az nem fogadja el ezért kénytelen visszanyelni és néhány ilyen alkalom begygyulladást okoz amibe könnyen belehalhat a madár. A csengő meg ingerülté teszi a madarat és fémmérgezést is okoz.
2010. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beus35 ***** válasza:
100%
LEHET,HOGY IGAZ AMIT ÍRTAK ELŐTTEM,DE AZ ÉN PAPAGÁJOM IS SZERETI ÉS NEM VESZEM EL TŐLE.ELŐZŐ PAPAGÁJOM 17 ÉVIG ÉLT ÉS SEMMI BAJA NEM VOLT!CSENGŐJE,TÜKRE IS VOLT!
2010. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóhoz,nekünk mindig voltak madaraink,kanári,pinty,hullámos,rosella,nimfa,és szinte mindegyiküknél volt tükör.Meg csengő,meg kelj-fel Jancsi..Nem haltak bele,nem voltak ingerültek sem.Tojásrakáskor sem hordták ki a tojásokat a tükör miatt....Lehet van benne igazság,de ilyen nálunk az elmúlt 20 évben nem fordult elő..
2010. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beus35 ***** válasza:

Fiú papagájom mellé most vettem egy lányt,így elvettem a tükröt,de csengő 4 is maradt!

Amit szeretnek,és lehet,hogy a tükröt is visszakapják!

2010. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők többsége miért szereti bámulni magát a tükörben?
2010. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!