Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem egy gyöngytyúkot, és a...

Vettem egy gyöngytyúkot, és a 23 sima magyar tyúkommal együtt tudnak-e majd élni?

Figyelt kérdés
Egész nap csak "rikácsol" .Mikorra fog beilleszkedni ?

2012. jún. 7. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Együtt lehet őket tartani, nagymamámnak is volt mindig sok gyöngyije és sima tyúkja is, csak arra vigyázz, hogy le kell majd vágni a szárnyrollak végét, és ha újra kinő megint, különben könnyen kirepül. Ahogy emlékeimben élnek ilyen rikácsolós madarak, nem azért ad ki ilyen hangot, mert még nem illeszkedett be.
2012. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
észre se viszik, hogy nem rokonok :D
2012. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pont ma repült át a szomszédhoz xD. de levágtuk a tollát.
2012. jún. 8. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyöngyösöknek alapból rikácsolós a hangjuk. Nagyon ijedősek, ezért szinte egyfolytában rikácsolnak. (csak a szomszéd ne szóljon érte, ha ti bírjátok is) A gyöngytyúk hárembe szeret élni pl. 1 kakas 3 tyúkkal, de azért a tyúkok mellett is meg fogja szokni.
2012. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk állandóan bántja a tyúkokat és állandóan rikácsol kb 1 éve van meg ezért külön tartjuk őket.
2012. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
öngyújtónak olvastam és csodálkoztam:Dazt hittem tyúkokat akarsz felgyújtanixd
2012. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapból rikácsol, és alapból nem fog elrepülni!! Vegyél hozzá még egyet, mert megvan rá a nagy esély, hogy párzás időszakában elrepúl és vissza sem jön! Az enyéim is átrepülnek, de olyan hülye állatok, hogy vissza már nem repülnek.. -.-" xD Amúgy mindig visszajönnek, ha átrepülnek a szomszedhoz. :)
2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!