Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti tanárral együtt vagy...

Ti tanárral együtt vagy nélkül dolgoztátok ki a magyar irodalom és nyelvtan tételeket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 14:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én most vagyok negyedikes nyelvtan tételekből 4 van vissza, irodalomból azt hiszem 8. Nekünk úgy van, hogy van egy tételes óránk a héten és akkor átbeszélünk egy adott tételt, hogy mi kell bele, hogy kell felépíteni. Otthon kidolgozzuk, következő tételes órán lehet abból kérdezni, ha valamit nem értettük és az azt követő tételes órán pedig írunk belőle. De ugye mindig belekerülnek a kalapba az új tételek. :)
2012. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elméletben nekünk is úgy van mint ahogy az első válaszoló írta,de mi nem nagyon haladunk vele:S
2012. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eltudnátok küldeni a meglévő tételeket?

mitlasovszkit@citromail.hu

Köszi:)

De másoktól is örömmel várom őket, ugyanis az én tételeim sem haladnak túl jól, leginkább az utolsó 2 témakörhöz tartozó tételek kellenének, mint pl: irodalmi kávéházak.

2012. febr. 15. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
mi úgy csináltuk h ki voltak adva a tételsorok és mindenkinek meg volt szabva h nyelvtanból és irodalomból melyiket gépelje be és küldje el neki utána meg aki akarta elkérte tőle és kinyomtatta.de persze h hiányzott belőle 1-2 tétel...azokat meg a füzetből kellett megtanulni.
2012. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

11:58-as

Ezek szerint ti az évek alatt leadott anyagból csináltátok önállóan? Akkor ha meg van hozzá minden információ, végül is csak formába kell önteni(tétel készítés), nem? Akkor önállóan is megtudnám csinálni? (Bocsi a sok bizonytalan kérdésért, csak az én tételkidolgozó óráimon mindig úgy érzem mintha a tanár úgy tenne mint ha ez egy borzasztó nehéz, egyedül el nem végezhető dolog lenne, és emiatt szörnyen aggódom.)

2012. febr. 16. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:

11:58as vagyok.

nem is olyan nehéz dolog.pl az a tétel címe h Petőfi Sándor tájköltészete akkor megkeresed a füzetbe azt a tananyagrészt,megnézed Petőfi életét és kiszeded belőle a lényeget (mert nem arra kíváncsi a tanár,csak azért lássa h nem Adynak gondolod :D :D ) és átírod 1 füzetbe az élettel és egy tájvers elemzéssel együtt.és kész a tétel :D

2012. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11:58-as:). De amúgy elég hosszúak a tételek?(Mert nekünk kb. min. 3 db A/4-es oldal meg van egy hosszabb tételünk, és mindig azzal riogatnak, hogy ha egy tétel rövid akkor nem tudunk majd 10 percig beszélni a vizsgabizottság előtt, és akkor leértékelnek.)
2012. febr. 16. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
10 perc??úgy fogják únni a tanárok h csak az figyel néha néha akinek éppen felesz....én se akartam ezt elhinni amíg nem éltem át :) a bizotság tagjai kávéztak,beszélgettek az elnök meg a legyeket csapkodta az asztalon.szal nagyon érdekelte őket a felelet..de azért becsülettel dogozd ki a tételeket h lássa a magyar tanár h komolyan veszed a vizsgát:) :)
2012. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))!
2012. febr. 17. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk magunknak kellett -
2015. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!