Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most miért csinálja ezt a...

Most miért csinálja ezt a hullámos papagályom?

Figyelt kérdés
Már elég rég raktam fel odut és tettem bele fészeknek valot is, az elején nem ment arra de mostmár belemegy. És észrevettem két és fél héttel ezelööt hogy a fészeknek valot kezdte hordozgatnii és a tolluját is huladta az oduba, akkor számitottam a tojásokra de nem lett és még mai napig csinálja ezt. Nagyon félénkek mind a ketten a tojo nekem egydül volt 4 évig a himet most vettem fél éve, valyon azért nem rak le tojást mert nem tudja hogy kell, mert én szeretnék nagyon tojásokat? :(
2009. júl. 5. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
sajnos nem tudom a választ, de a papagájt és a vajont pontos j-vel írják, bocsi. :)
2009. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de ha a papagájt j vel irom az a baj ha ly al irom az mosmá hogy a helyes istenem??? mert ezért minidg megszolnak akárhogy irom sose jo
2009. júl. 5. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
első válaszoló jól mondta :)
2009. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Papagáj pontos j. Gondolj arra, hogy Mo-on nem őshonos egyik sem, tehát ez egy viszonylag új szó. (Amúgy hangutánzó, átvett (közben kissé átalakult) szó.)

Aktus volt?

A sokáig társak nélkül tartott papagájok ritkán tenyészthetők.

2009. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan lehet, mint a kutyáknák, macskáknál stb. az álvemhesség. madaraknál nem tudom, hogy nevezik.
2009. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!