Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy kakasunk. Elég nagy...

Van egy kakasunk. Elég nagy termetű. Tegnap még nem volt semmi feszkó de ma nekem jött. összevissza csipett. Ha megközelitem őt, fenyeget. Miért csinálja? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bekattant, félti a tyúkjait. :D pedig tudhatná, hogy veszélytelen, hiszen ember vagy. de hát, ő már szegény csak ilyen tyúkeszű!
2009. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kakasleves hétvégre? :) Az nagyon finom!

Addig meg, seprű a kézbe, aztán ne sajnáld ha támad! Talán nevelhető, de ne számíts sok sikerre. A tyúkjait félti ha vannak neki, ha nincsenek akkor meg azért....

Sok sikert! :)

2009. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Életembe jó párszor sprinteltem már ilyen kakasok elől. Aztán felhúztam az acélbetkóst és mikor nekem akart jönni 2-3szor jól megrúgtam utána megtanulta hol a helye, de rövid időn belül le lett vágva. Mivel szabadon volt másokra is veszélyes volt.
2009. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Baromfitenyésztő vagyok tehát ismerős a kérdés keményen meg kell nevelni kapd el amikor neked megy nyomd bele a fejét vízbe mondjuk az itatósba aztán engedd el ha megint jön akkor megint nyomd bele a fejét a vízbe és ezt addig ismételd amíg nem hagyja abba
2009. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát, igen az agresszív kakasok ellen nincs nagyon gyógyszer..

csak a leves, attól mindig jobb kedvük lesz :P

nade tényleg félretéve a viccet mutasd meg, hogy te vagy az erősebb, mikor támad, akkor tedd harcképtelenné, vigyél seprűt, vagy mondjuk kapd el a grabancát, hogy ne tudjon mit csinálni, hátha megunja, csak arra vigyázz, hogy ne gondolja sohasem, hogy félsz tőle, mert akkor nem fogja abba hagyni!

2009. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!