Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 11 éves gyerek vagyok vannak...

Höri börike kérdése:

11 éves gyerek vagyok vannak hörcsögeim kutyáim halaim szerintetek bég be tudnék vállalni egy papagájt vagy kanárit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én 12 vagyok van kutyám halam és hörcsög helyett van 7 papagájom de viszont szeretnék hörcsögöt szerintem nagy felelősség a papagáj mert rengeteget kell vele foglalkozni és reggel 5-kor csipognak .ha van hely akkor lehet de ne a szüleid gondozzák majd
2012. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
pls nézd meg az 1. kérdést mert meghalunk és én a hypohonder goblin valamint a paladin /kicsipö cs/ mágus homobár barátom átkerülünk egy olyan még a tudomány által nem definiált deklokrata szeparatista helyre ahol a hollók játszanak a csecse bogyókkal akkor a büntető törvény köv 15. paragrafusa szerinnt ugyse olvasod el ezt a hosszú hozzászólást jános a kalapács vető dühe sújt le ránnk mondá sándor apostol a 12. jelenések könyvében mikor recska közben megjelent az anya a háta mögött ÁMEN.
2012. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy darabot semmiképp se. A fél napot vele kéne töltened és ez nem fog menni a többi állatod miatt.

De pl 2 vagy több hím hullámost egy kalitkában(a kutyák miatt inkább ne engedd ki őket hanem egy hatalmas kalitkát vegyetek amiben repülni is tudnak) tarthatsz ha lenne rájuk naponta pár órád.

2012. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél te még madarat is, nagyon sokat kell azzal is foglalkozni, nem fogod bírni. Nekem egy kutyám van, 3 teknősöm és 4 papagájom, és nagyon nehéz ám mindegyikkel foglalkozni. A szüleid megengednék egyáltalán? Az én szüleim nem nagyon szerették ha új állatot akartam. Lehet, hogy neked a szüleid foglalkoznak velük, de ez így nem jó!
2012. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Papagájunk még nem volt,de van egy kanárink aki nagyon kis cuki!Reggelente,ha eteted(meg azért egy kicsit foglalkozol vele)jól megvan.Szerintem nem igényel annyira sok foglalkozást!De ha már van ennyi állatod akkor az csak a te döntésed,hogy beválalsz e mégegyet.
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!