Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a kacsának kiskacsája van...

Ha a kacsának kiskacsája van és a libának kisliba akkor hogy lehet hogy lhetz hogy a tyuknak CSIRKÉJE van?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos ez a világ legnagyobb problémája...Szerintem azért, mert az,hogy kistyúk hülyén hangzik...:)
2012. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Kistehén zenekar valójában Borjú zenekar???
2012. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sertésnek malackája, a marhának pedig borja van.

Passz! :)))

2012. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam a rádióban ugyan ezt az okfejtést,sajnos a szerzőt sem jegyeztem meg.Ott pontosan elmondták az összes házi állat nevét, kicsi koruktól ivarérettig. Ez azért van mert nem mindegy mennyi haszna van.Ha több akkor több jelzője, külön nevet adtak neki.Pl: a tyúk tojást is termel de a kacsa,liba az csak liba hús,esetleg toll.
2012. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 balkalolka ***** válasza:
Úgy lehet hogy NEM csirkéje hanem csibéje van. Amúgy én a kiskacsákat is pipinek hívom, nem tiltakoznak ellene. :)
2012. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 balkalolka ***** válasza:

@06-30 09:53 >


"Egyszer a rádióban... Pl: a tyúk tojást is termel de a kacsa,liba az csak liba hús,esetleg toll."


Nekem speciel pont olyan kacsáim vannak amik nem hús/máj hanem kimondottan tojástermelésre (évi 200+ tojás, jóval többet tojnak mint a legjobb tojóhibrid tyúk) plusz gyomirtásra és rovarmentesítésre lettek nemesítve (indiai futókacsák).


Talán nem feltétlenül a Bumerángból kellene művelődni, annak a két kutyaütő majomnak kb. semmiről nincs fogalma csak fossák a szót mert azért fizetik őket. :P

2012. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

balkalolka válasza:

De az elnevezéseket nem épp mostanában találták ki. A kacsa sohasem volt a tojásáért tartva,ezt a fajtát jóval utána hozhatták be,vagy tenyésztették ki.Az elnevezések mindig a haszonhoz voltak kötve,Pl. kismacska-nagy macska. De a haszon állatokat nemük szerint is és életkoruk szeriont is jelezték.Hasznosságuk fügvényében.

2012. júl. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
TIK!!!!!!!!!
2012. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!