Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vajon túléli a holnapot ez a...

Vajon túléli a holnapot ez a kismadár?

Figyelt kérdés
Észrevettem olyan este felé, hogy egy kismadár az ablakunk előtt ücsörög.Csak egy helyben van, nem mozdul.Még kicsi, az anyja eteti. Vittem neki egy kupakban viet, és egy kis napraforgómagot.
2012. júl. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az anyja eteti, az jó!!!


De hol van, a földön??? Jó lenne visszatenni a fészekbe, nehogy valami macska megegye. Tudod hol a fészke??

És milyen madár, hogy néz ki a kicsi, és hogy néz ki az anyja?

2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyos lehet:) Szerintem kimerítette a meleg és ebben a hőségben senki se valami élénk. Ha a mamája gondoskodik róla és raktál ki vizet élelmet akkor nem lesz baj. Egy nagyobb tálba rakjál ki vizet, hogy a mamája is tudjon inni.
2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár madárfüggő, de legjobb kukacokkal és rovarokkal etetni, amelyet előtte vízbe mártasz, így egyben iszik is. De ha ott az anyja, akkor erre nincs szükség.
2012. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még csak annyival egészíteném ki az előttem szólókat,hogy reggel tedd árnyékos helyre,vagy próbálj meg neki egy kis árnyékot csinálni oda ahol van,és az anyukája is megtalálja.
2012. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak ez a kismadár még nem tud repülni.
2012. júl. 3. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha eteti az anyja, akkor részleges fészekhagyó madár. Vagyis még nem tud repülni, de már nem fér el a fészekben. A szülők így is fogják etetni-itatni, és felnevelik. Valószínűleg rovarevő, de neked NEM kell etetned!

Olvass vissza, rengeteg hasonló kérdést tettek már fel a témával kapcsolatban...

2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!