Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etessem? (hullámos papagáj)

Állatimádó kérdése:

Mivel etessem? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz két hullámos papagájom.

De nem tudom hogy mivel kell etetni...

Légyszi írjátok le hogy ti mit szoktatok adni neki..:)

és hogy az a boltban kb. ,mennyibe kerül...:)

Köszi!



2012. júl. 4. 06:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba, és veszel nekik való magkeveréket.


Ezenkívül nagyon szeretik a gyümölcsfák ágacskáit (figyelj oda, hogy ne út mellől, és semmiképpen se legyen permetezve!), adhatsz nekik gyümölcsöket, salátát, répát, hasonlókat.


Illetve van számtalan ilyen papagáj csemege, válogass :)


Árilag meg erősen váltakozó, én pl (igaz, nimfának) 1200Ft-ért vettem két kiló magot - ez hónapokra elég volt neki.

2012. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hasznos volt a válaszod!!! :)

Egyébként szeretik a banánt és a mandarint? :)

2012. júl. 4. 07:14
 3/13 anonim ***** válasza:
A fürtös kölest is nagyon szeretik és a tyúkhúrt, naponta szedtem nekik az utcán frisset.
2012. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zenevilag válasza:
Valami magkeveréket vegyél illetve megfőtt tojást lehűtve reszelj neki és meghámozott sárgarépát és vegyel neki homokot ,hogy tudja élesiteni a fogát.sok szerencsét ,nekem van 2!!
2012. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tyúkhúrral van tele a kert....:)

Hasznos mindd a kettőtök válasza...:)

2012. júl. 4. 07:28
 6/13 anonim ***** válasza:
1 a papagájnak nincsen foga, ha nem csőre van. 2 ha valaki nem tudja hogy mi az a papagáj mit kell adni neki mitől érzi jól magát az ne tartson ilyen madarat. Mert a tapasztalatlanságod miatt lehet hogy el is pusztulnak ha nem figyelsz rájuk oda. Szóval én azt ajánlom hogy tudjál meg minél többet a papagájokról akár tenyésztőtől akár itt interneten. Jah és ezzel a kevés kritikával nem akarok senkit se megbántani, de ez ez az én magán véleményem.
2012. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a legolcsóbbat, a Csőrikés madáreleséget szoktam venni, az a legolcsóbb de nagyon szeretik. 3 fürtnyi fürtös köles 100 forint. Fél kiló nimfa eleség 250 forint. 1 kiló hullámos eleség 450 ft.

Most kivettem a nimfámat, mert ki akart jönni, itt ül a kezemen... :D

2012. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

előző hozzászóló....nem kérek kritikát....tudom mi kell neki....de én nem hiszek annak amit a neten írnak....ezért gondoltam megkérdezem....


utolsó: Köszi szépen!!! Hasznos volt amit mondtál!!! :)

2012. júl. 4. 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, ha tudod akkor miért kérdezed meg?

Nah de mindegy én támogatom a kezdőket, figyelj ha a legolcsóbban akarsz köles magkeveréket venni akkor a Monori börzét ajánlom, Az auchanba vettem 1 kg magot 1200 ft-ért. A börzén 5 kg 600 Ft. Ha érdekel akkor írjál privátba és elmagyarázok mindent amit tudnod kéne róla. Már nem egy kezdőnek segítettem ;)

2012. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké.....köszi!!! :)
2012. júl. 5. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!