Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madarat szeretnék mit ajánloto...

Höri börike kérdése:

Madarat szeretnék mit ajánlotok? én a nimfa papagájban és a hullámos papagájban gondolkodtam melyiket ajánljátok? Ja és más madárfélét is mondhatok .

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nimfa értelmesebb,könnyebb beszélni tanítani és szintén nem drága.
2012. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem kanáriaim vannak.(volt nimfám és hullámos papagájom is,de nekem egyik se jött be igazán)Szeintem kanárit vagy zebrapintyet válassz...
2012. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát szerintem a választás attól függ,hogy milyen madarat szeretnél.Mert,ha kisebbet és színesebbet akkor a hullámos papagájt ajánlom,de ha nagyobbat és kevésbé színeset akkor a nimfa papagájt.
2012. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy akkor huláámos majd ha már érted hogy mire mikre van szükség akkor lehet nagyobb testű papagájod
2012. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nimfák tanulékonyabbak, jobban meglehet őket tanítani beszélni.a hullámosok szebbek de a nimfák okosabbak.egyébként mind a kettő tündéri aranyos.mind a kettőt nagyon könnyű tartani.pont kezdőknek valók.
2012. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!