Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam 2 fácán csibét....

Találtam 2 fácán csibét. Hogyan tudnám őket felnevelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen kaját adjak nekik. milyen meleg dolgot érdemes berakni hozzájuk, mert úgy hallottam hogy kicsi korukban még kell nekik vmi melegítő dolog. Jelenleg kartondobozban vannak, nem tom mit tegyek hogy élve maradjanak.

2012. júl. 15. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a tollát bármikor vissza tudja növeszteni, szerintem nem a szárny csonkolásra gondoltak (nem is hallottam még ilyet) egyszerűen a szárnyán levágod a tollat, ez egy jó megoldás, nem fáj neki egyszerűen lekorlátozza akár egy fedett ól. Mintha levágnád a körmöd. Ennyi, de javítsatok ki ha tévedek.
2017. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, így már más. Sajnos lenne, aki szó szerint venné és azt gondolná, hogy a szárnyától kéne megszabadítani a madarat, ezért írtam inkább le, hogy nehogy eszébe jusson bárkinek is ilyesmi. :)
2017. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!