Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék papagáj tenyésztésbe...

Szeretnék papagáj tenyésztésbe fogni, melyik papagájt éri meg tenyészteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan faj érdekelne ami nagyon keresett magyarországon (esetleg erdélyben mert oda tudok szállítani).És az is érdekelne, hogy hány db papagáj kell ,hogy legalább 2 párom legyen amik tojnak és hogy mekkora kalitka kell nekik (fajtól függően).

2012. júl. 18. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Ha jövedelem szempontjából nézzük a legtöbben nimfát és hullámost vásárolnak. De szerintem hullámost éri meg a legjobban. Illetve ami nagyon keresett és ritka az a vörösbegyű papagáj. Én is hónapokig kerestem de sehol se találtam eladót :(
2012. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fénypapagáj tényleng nagyon szép és találtam is érden frissen születetteket 5000ftért ha érdekelnek akkor priviben tudok linket küldeni :)
2012. júl. 18. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat Pilisvörösváron xD
2012. júl. 18. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez nem úgy működik, hogy melyik éri meg a legjobban és akkor azt megveszed... Először mindenképpen az egyszerűen költésre bírható papagájokkal kell kezdened, majd ott megtanulni az alapokat.


Ha ilyen nimfa/hullámos/énekes stb-re gondoltál, akkor nem lehet gond. Bár nem tudom mennyire éri meg őket.


Nagypapagájok esetén már más a helyzet, azok gondolom jóval nagyobb pénzt hozhatnak, viszont el is kell tudni adni. És aki nagypapagájt vásárol (pl amazon, jákó, ara, kakadu, stb), az azért megnézi, hogy honnan való és valószínűleg nem tőled, mint újdonsült tenyésztő, hanem egy tapasztalttól fog vásárolni.

2012. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tuti többet nem írok erre a fórumra. Időpocsékolás az egész.
2012. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!