Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 20 tyúk egy udvarban és...

Van 20 tyúk egy udvarban és hoztam melléjük egy kakast, mikor beraktam közéjük este akkor másnap a kakas nekiment az összes tyúknak és folyton csipkedte őket és piszkálta ezért kivettem! Mikor rakjam vissza? Fogja még őket piszkálni? Valami jótanács?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogja őket piszkálni. Ha jól értettem, a tyúkok tengerében ő lenne az egyedüli kakas. Tehát ő a domináns, az uralkodó. Ezt úgy hozza a tyúkok tudomására, hogy csipkedi őket, jelezvén, ő az úr. Ez addig folytatódik, amíg az összes tyúk be nem hódol (bár néha az után is folytatódik).

Szóval én azt javaslom, tedd be közéjük, mert ezt nem lehet elkerülni, de figyelj, nehogy túlságosan eldurvuljon a helyzet.

2012. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!