Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki tart hegyi papagájt...

Valaki tart hegyi papagájt panelban?

Figyelt kérdés
mert minden oldalon azt írják, hogy halk meg, hogy igazi szobamadár ,de gyakorikérdések.hu-n azt kaptam válasznak ,hogy szörnyű hangja van és ne tartsam panelba.Most akkor mi az igazság??

2012. aug. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bár nekem nincs hegyi papagájom, de én barrabandot tartok, ami ugye a hegyi papagáj rokon faja (Polytelis)

Reggel és este kicsit hangoskodik, de közel sem olyan sértő a hangja, mint pl. a nimfáé. Napközben diszkréten beszélget, és nagyon intelligens.

Társasházi lakásban lakom, ami majdnem panel, szóval szerintem hegyit is lehet tartani.

2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2012. aug. 18. 22:27
 3/4 Shadowvzs válasza:
nekem volt, a panelnek eleg vekony fala volt es nagyon rikacsolt reggel, muszaly volt eladjam pedig nagyon aranyos volt :(
2014. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyzet jelentés: Vettem egyet nagyon aranyos és kedves és nagyon csendes madárka szerencsére (már 1 éve nálam van)
2014. márc. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!