Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja a tojónak?

Mi baja a tojónak?

Figyelt kérdés
Van 2 hullámos papagájom. Egy tojó meg egy hím. Ma vettem észre a másik szobában tévé nézés közepette, hogy hatalmas ricsaj hallatszik a nappaliból. Gyorsan oda lopakodtam, hogy megnézzem mit csinálhatnak most a papagájok. Azt láttam, hogy a hím az egyik lábát rátette a tojó hátára közbe duruzsolt és etette a tojót. A "nőstény" pedig csak rikácsolt.Aztán nem is engedte a tojó a hímnek, hogy pározzanak(gondolom).... Nem tartotta fel a "fenekét" ahogy általában szokták a papagájok. Mi lehet a baja? Pedig az ételt is elfogadta a hím csőréből. Már ivarérettek is. Mi a teendő? Túl éles a hím körme?

2012. aug. 21. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tenyészérettek is?

Lehet a tojónak csak nem volt kedve hozzá és majd legközelebb párzanak.

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tenyészérettek már ...:/ de ma is kb. ugyan ez volt és még mindig rikácsolt de most már nem olyan hangosan :) És nem lehet hogy valami más baja van?
2012. aug. 22. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok állatorvos,tenyésztő de szerintem nincs semmi baja csak még valamiért nem engedi ennyire közel magához a hímet de ez idővel szerintem majd megoldódik köztük.


Felkészítetted illetve felkészíted őket a tojásrakásra?

2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!