Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kb. hány szót / mondatot tud...

Kb. hány szót / mondatot tud megtanulni egy hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hullámos papagáj nem éppen olyan ami sokat megtanul.Mondatot szinte végkép nem tud megtanulni,és hát szavakat is csak egy párat....de aki már ilyen tanításban tapasztaltabb annak sikerül többet is.Nekem is van papagájom és eddig nem tud semmit
2009. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nekünk is van 5 hullámos papagáj de hát egyetlen szót sem mond!
2009. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:DDD köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.
2009. júl. 26. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én papagájom 3 szót és két mondatot tudott. Kapott egy társat pár éve. Ez nem változtatott a beszélőkéjén. A 3. fészekalj nálunk maradt, tehát egy ideje 4 másik hullámos veszi körül. Ilyen társaságban szép lassan mindent elfelejtett.
2009. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy papagájom (hulláos) 2éve tanítok neki egy egyszerű szót (b.meg) de még csak hasonlótsem tudna "kinyögni"
2009. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem volt hullámosom az csak csipogni tudott mint a veréb... semmit nem tudott... azok a nagy piros papagájok tuti tudnak mondatokat is.
2009. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Az állatoknak, az alacsonyabb rendüeket is beleértve és az embereknek, a homókra gondolok, kromoszómaláncuk egyforma, mindössze három láncszem a különbség.Nos ez a három egység adja a piramisépítőket,a Nefertitiket, a Ghandikat, Einsteineket stb.de ez adja a sorozatgyilkosokat, a diktátorokat, a fajgyülőlőket is. Tehát, minden úllatfajból hiányoznak ezek a gének, következésképpen, az emberen kivül semmiféle állatfaj nem képes megtanulni semmiféle értelmes szöveget értelemszerűen, csakis utánzásra képes mint minden normális emlős állat, és ez az embberrel való hosszas együttélées, az evolúciósorán kialakult természetes együtt következménye. Tehát papagájod is csak ennyit tud, és nem is tudhat többett, mert hasonlistd össze egy madár agytérfogatát egy csúcsragadozó, vagy az ember agyának térfogatával. Kiváló tisztelettel TA
2009. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
61%
Sziasztok nekem is volt elég sok hullámos papagájom és sokáig megvoltak de egy szót sem mondtak de viszont volt az a nagyobb papagájom az viszont tudta az mondani hogy:Hü..e Pityu mert az volt a papagájom neve hogy: Pityu és anyukámék megtanították neki hogy azt mondja.:S Szóval nem hiszem hogy tudnak beszélni a hullámos papagájok!
2009. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves TA, "entellektüel" válaszodat olvasván, az élettől is elment a kedvem, miután a kérdésemre nem kaptam választ.
2009. aug. 2. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem meg tud tanulni 5 szót.Én most arra próbálom megtanitani hogy Pali mert ez a neve :DD
2009. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!