Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez a kalitka kanáriknak való...

Ez a kalitka kanáriknak való de nekem hullámosom van, jó lenne ez neki?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 13. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép, de tökéletesen alkalmatlan madártartásra (sajnos).
2012. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért? :/ mibaj vele?
2012. szept. 13. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból az, hogy fa, nem lesz jó papagájnak. Szét fogják "rágni".
2012. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat úgysincs benn mászkálni meg tudna rajta. Vagy nem..?
2012. szept. 13. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél ilyen szűk giccses kalitkát! Nem szép, előnytelen a formája, a madár sem érezné jól magát benne.
2012. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy idióta csinálta, max dísznek jó. Kanárinak is kínzás.
2012. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos egyet kell értenem az előttem hozzászólókkal. Élő madár tartására teljesen alkalmatlan. Egyrészt: fa az anyaga, amit egy papagáj könnyen megrághat, és nem lehet megfelelően letisztítani, baktériummentesíteni, és koszosan már korántsem fog ilyen szép látványt nyújtani. Másrészt: a formája, nem érezné jól benne magát egy madár sem, elég szűkösnek látszik, kevés az igazán jó kapaszkodó felület. Mégha keveset is lesz benne a papagájod, inkább válassz egy praktikusabb darabot, ami lehet, hogy nem ilyen egyedi és különleges, de a lényeg, hogy az állatkád jól érezze magát benne. Nekem kanárim van, de tuti nem tartanám egy ilyenben a fent felsorolt indokok miatt. Esetleg ha látsz még valamit, akkor linkeld és kérdezd meg tőlünk nyugodtan. Ezek nem leszólások voltak, hanem a madár igényeit tartjuk szem előtt.
2012. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor biztos nem rendelem meg én se voltam biztos, azért kérdeztem meg. Utolsó én is az ő igényeit tartom szem előtt azért is kérdeztem meg. Tudom, hogy nem leszólás, és örülök inkább, hogy megmondtátok.
2012. szept. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!