Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem egy hullámos papagájt,...

Vettem egy hullámos papagájt, most még külön van a többitől, de mennyi idő után engedhetem be közéjük? Mire kell figyeljek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A karanténnak legalább 4 hétig kellene tartania, de csak akkor van értelme, ha külön légtérben vannak.


Ha összeengeded őket, akkor meg az első pár órában figyeld, hogyan viselkednek (hány madár van amúgy és mekkora területen?)

2012. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én igazából nem vagyok tenyésztő, szóval tök hobbiból tartok madarakat, van 2 hím nimfám, nekik vettem. Elég nagy röpdéjük van (szobai) volt már korábban köztük hullámos, minden probléma nélkül, csak már szeretném közéjük tenni :)a kalit a röpde mellett van, így már tudnak egymásról, de nem néz ki betegnek a kismadár :)
2012. szept. 9. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
nem árt ha pár hétig egyedül van,sőt 1 hónap lenne igazán jó.. érdemes a többiek közelében tartani, hogy addigis szokják egymás szagát,hangját stb.
2012. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!