Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lesz ha utálni fogják egymást?

Mi lesz ha utálni fogják egymást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú katalin papagájom 8 hónapja, és most elég depressziós az egyedüllét miatt, de eddig nem találtam még neki párt. Jövőhónapban viszont már lefoglaltam' egy párt neki.

Attól félek, hogy mivel ellenséges a madaram , mivna ha nem fogadja el a lány papagájt? Vagy fordítva?

Ha a youtubon beindítok katalin papagáj csicsergést, vagy ahogy beszélgetnek, az én madaram is nagyon érdeklődő lesz.

Ha talán nem sikerül egy párt összeállítani, attól még tarthatom egy kalitkában őket?



2012. szept. 29. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom mondani,hogy próbáld meg.Ne röktön tedd öket egybe hanem a lánynak is legyen kalitkája és egymás mellé tedd öket, hogy tudjanak ismerkedni egy kicsit és akkor könnyebben elfogják fogadni egymástás nem ugy mintha röktön egy vadidegent tennél be mellé.
2012. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem bántják egymást simán lehetnek egy kalitkában persze csak akkor ha elég nagy kettejüknek. Előfordul hogy 2 papagáj hiába van egy kalitkában sose alkot egy párt inkább csak jó barátok.


Fokozatosan szoktasd őket egybe. Először két külön kalitkában legyenek egymás mellet majd pár nap után engedd ki őket együtt és figyeld őket. Ha úgy látod jól megvannak pár közös kiengedés után egyberakhatod őket de a kalitkát amibe együtt lesznek ha valamelyik használja rendezd át és egyszerre tedd bele őket hogy egyik se tekintse a sajátjának.

2012. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minden papagáj bántja az új jövevényeket.

Bár pár nap múlva megbékél remélem:)

2012. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!