Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért ad ki ilyen fura hangot...

Gugyuga kérdése:

Miért ad ki ilyen fura hangot a nimfám?

Figyelt kérdés
A nimfám valami fura hangot ad ki minthogyha egy embernek belenne dugulva az orra és szipákolna miért csinálja ezt? lehetséges hogy elkapta tőlem a náthát? ha igen ebbe belehalhat?

#hang #betegség #nimfa #szipákolás
2012. szept. 30. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én nimfáim is szoktak ilyen károgáshoz hasonló hangot kiadni, főleg a fiatalok. nem hiszem, hogy beteg lenne, de a biztonság kedvéért, vegyél neki valamilyen vitamint!
2012. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha veszek neki vitamint akkor hogyan adjam neki és milyen ez a vitamin? valami gyógyszer vagy a vizébe kell belecsppenteni? vagy mien?
2012. szept. 30. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisá.. kereskedésben is lehet venni ilyen csepegtetős vitamint, de az állatklinikán is kérhetsz kifejezetten erre a betegségre
2012. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vízbe csepegtethető "kondicseppek" nem érnek sokat sőt árthatnak is.


Alapból a napi gyümölcs,zöldség és 1-2 heti főtt tojás mellett is kéne nekik adni valamilyen vitamint kúraszerűen.


Pl. én a Korvimint ajánlom.

3 napon keresztül mindennap egy falat kedvenc kajájukra(gyümölcs,zöldség vagy hasonló) egy késhegynyi Korvimin port ráteszel és megeteted velük. Majd 2-3 hét szünet és újra kapják 3 napig majd megint 2-3 hét szünet és így tovább.

2012. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egyébként sosem adok nekik zöldséget vagy gyümölcsöt mert egyszer is beraktam neki felakasztottam a ketrec oldalára de nem foglalkozott vele és még távolodott is tőle

szóval nemhiszem hogy ez bevállna de megpróbállom

2012. okt. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!