Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért ilyen nyugtalan a...

Miért ilyen nyugtalan a papagájom?

Figyelt kérdés

Ahogy kiengedjük elkezd hangosan ordítozni, repked állandóan. Van amikor lenyugszik aztán újra kezdi.

Nyugtalan de nagyon. De vajon mitől lehet?

Most volt tollváltása. Akkor nyugodt volt, nem ordítozott.

Ahogy vége lett a tollváltásának rögtön annyira nyugtalan lett, mintha feléledt volna:D. Mással is előfordul,akinek van papagája? (Kap rendesen enni. Nem ez a baj.)



2012. okt. 14. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

És ez mégis miért lenne baj?


Csak örül, hogy repülhet, azért kiabál meg repked ide-oda. A mi hullámosaink is kiabáltak össze vissza mikor repülhettek a lakásban :)

2012. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az én papagájomnak nagyon éles a hangja. Ha nagyon sokáig csinálja bizony zavaró is tud lenni. Még az elején oké.

De ha már háromnegyed órája csinálja már nem tudok mire gondolni csak hogy valami baja lehet. De kap enni rendesen. szóval nem tudom mi lehet a baj.

2012. okt. 14. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy azért csinálja, mert örül, hogy repülhet?


Az egy dolog, hogy téged idegesít... de ettöl még miért lenne már baja?


Ne engedd ki, ha nem viseled el a hangját.

2012. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy sikít ha nem engedjük ki. Elég sokat van kint úgyhogy az nem lehet gond, hogy nincs kint eleget és ezért ordítozik.

A hullámos papagáj hangja azért nagyon nagyon más. Lehet volt más madarad, nem tudom, de ha nem volt akkor elképzelni sem tudod, hogy mennyire fájdalmas tud lenni a fülnek ez a nagyon éles hang. Régen is csinált ilyet, de nem túl gyakran, nem mindennap. Most meg mindennap.

Nem baj ha ezt csinálja, hiszen elfogadjuk. Nem kap érte semmi büntetőt.

2012. okt. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!