Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy nimfa papagájom....

Tibinicle kérdése:

Van egy nimfa papagájom. Talán beteg? A többi lent | \|/

Figyelt kérdés
minden nap játszok simizem beszélk hozzá és játszom is vele...de amikor vissza teszem akkor isz egy kicsit és zabál.de van olyan nap amikor tüsszent 3-4..tudjátok,így:hapcs hapci hapci...ez normális,vagy beteg??*aggódás* mert az apum volt dolgozni és egy kúton találta kifáradtan...2009-es de alig 1 éve van nálunk...TALÁN BETEG??? vagy ez normális????
2012. okt. 27. 23:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*hapci hapci hapci
2012. okt. 27. 23:35
 2/6 anonim válasza:
nem valószínű, hogy beteg, de arra ügyelj, hogy huzat soha ne érje
2012. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) de nem szokom ki nyitni az ablakot,csak ha meleg van...ha érzem hogy hideg van akkor becsukom :)
2012. okt. 27. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Tüsszögni a saját tollporjuktól is szoktak. A nimfáknak meg több is van belőle mint pl. egy hullámosnak tehát szerintem csak attól tüsszög ami normális.


Az hogy miután beraktad iszik és eszik szintén normális. Gyors az anyagcseréjük így sokat,gyakran esznek. A mozgástól,repüléstől meg el is fárad,szomjas is lesz. És ugye kint nem tud enni,inni így mire órák után visszarakod jobban éhes,szomjas mintha csak 1 órát lett volna kint tehát zabál.

2012. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ezt szokta csinálni a nimfám, mondjuk az enyém néha buta, és beledugja az orrát is a vízbe aztán meg folyton "hapcizik" de néha csak meg borzong és amikor száll a sok cucc pihe meg ilyenek akkor szokott ! szerintem ez normális! Amúgy meg nekem tavaly elött volt beteg, megfázott akkor nem tüsszögött hanem egész nap a földön gubbasztott nem evett nem ivott és ilyen szűkös szemmel járkált a földön! De az állatorvos ilyen inyekciós tűbe adott gyógyszert amit a vizébe kellet rakni naponta! Úgyhogy szerintem ne aggódj emiatt :)
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem jeleztem,egy daraig a gépen csak youtubeztam vagy TF2-t jácottam :D És köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!