Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájaim kicsiket akarnak,...

Papagájaim kicsiket akarnak, táncot is járt már a hím. Kérdésem hogy ezt nem tavasszal "kellene" csinálniuk? És hogy az első almot (tojásait) ki kell szedni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy az első tojásaiból nem lesz egészséges papi...ki kell szedni alóla ha tojna? még ez lesz az első :)

2012. okt. 29. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből az azt hallottam... dologból látszik nem nagyon vagy otthon a tenyésztéssel kapcsolatos dolgokban.

Tehát ugye nem te akarod hogy költsenek hanem csak a papagájaid indultak be maguktól?


Ezt tavasszal,nyáron,ősz elején bármikor csinálhatják. De ha szobában vannak akkor bármikor még télen is.



Nem kell kiszedni. Az igaz hogy az első pár(nem csak a legelső) költés gyakran nem jön össze nekik mert tapasztalatlanok de ha elveszed a tojásokat folyton akkor sose szereznek tapasztalatot. De van hogy már a legelső költés is sikeres.

2012. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) kaptam őket csak úgy...sokat olvastam róluk...de a neten mindenhol mást írnak..és ez tényleg igaz,hogy akárhány helyen olvasok...néha nagyon eltérnek egymástól a dolgok :) és gondoltam inkább tapasztalt emberektől kérdezem meg :)
2012. okt. 30. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd át ezt az oldalt(bal oldali menüdoboz): [link]


Igaz nem a tenyésztéssel kapcsolatos hanem az alap tartással de ezek a dolgok a valós dolgok ezek az igazak.

2012. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké átolvasom köszönöm :)
2012. okt. 31. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!