Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan közelednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan közelednek hozzátok a fiúk első (második) randin? Hogyan kellene csinálniuk szerintetek, hogy az ne letámadás, hanem valóban szép és emlékezetes legyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a lány akar valamit kezdeményez. Így nem letámadás. Ha nem látom jelét eleve nem megyek oda. Ha meg benne van a dolgokban akkor már nem letámadás. Ha meg nem szeretne semmit akkor keress olyat aki igen. Bár én fiú voltam szóval bocs hogy írtam.
2009. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy a lány vidám és örül neki hogy veled van akkor szerintem nyugodtan elcsattanhat egy csók már az első randin is,ha bizonytalannak tűnik, de el megy veled második randira is akkor mindenképpen csókold már meg.L18
2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindkettő hasonlóképp volt nagyon hasznos!!
2009. nov. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!