Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy kézzel nevelt törpe...

Van egy kézzel nevelt törpe papagájom. Ha kiengedem egy szobába miktől kell óvnom? Hogy tudom rászoktatni hogy menjen vissza a kalitkába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szúnyogháló nélküli nyitott ablak, nyitott ajtó ahol kirepülhet és letakaratlan tükör ne legyen ha kint van. A szobanövényeket is vidd ki abból a szobából ahol kint lesz vagy ami a legbiztonságosabb lenne csak olyan növényeket tarts a házban ami nem mérgező neki.

Egyéb dolgok(gurulj kicsit lejjebb): [link]

2012. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tükör ne legyen dísznövény se az ablak mindig csukva legyen ha kint van és legyen az ablakon függöny nehogy neki repüljön és megsérüljön az ajtó csukva legyen és olyan se legyen amit leverhet mert megijedhet ha leesnek és ha éhes úgyis vissza megy igaz nekem hullámos papagájom van de ő 15 perc után biztos bemegy a kalitkába vagy én berakom mert az enyém is kézzel nevelt és nem fél ha ráültettem a kezemre és ha azt akarod hogy visszamenjen akkor a kalitkán kívül ne agy neki kaját de mivel kézzel nevelt gondolom rárepül a kezedre de lehet hogy a szoba új lesz számára és a kezdetől megijed úgyhogy először enged ki és utána kis idő múlva szerintem visszarepül
2012. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!