Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam össze őket?...

Hogyan szoktassam össze őket? /hullámos papagáj/

Figyelt kérdés
Van egy hullámos papagájom egy hím. És nemsokára lesz mellé egy tojó is. És attól félek hogy nem fognak majd együtt költeni tojást.És hogy nem-e fogják egymást bántani? erre szeretnék tanácsokat kérni még ma mert holnap hozom haza a tojót ha esetleg külön ketrec kell az is van amúgy elég nagy ketrecem van szóval elfog benne 2 hullámos papagáj is férni sőt még három is de csak kettő lesz. :DD

2012. nov. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban fog örülni a másik madárkának mint te :) A hím tuti nem fogja bántani a lánykát, a lányka meg tuti meglesz illetődve az új helye miatt.


Ha mégsem lennél biztos, egy másik kalitkában mellé teheted és megnézheted hogy viselkednek.

2012. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos örülni fognak egymásnak, de azért jobb a fokozatos összeszoktatás!

Rakd őket külön kalitkába amíg megszokják egymást (nálam ez kb. 2-3 nap), aztán engedd ki őket egyszerre és egy közös reptetés után ha minden jól alakul egyberakhatod őket, DE fontos hogy rendezd át a kalitkát hogy mindkét madár számára új legyen és egyik se tekintse saját lakhelyének , mert akkor védeni fogja a területét a másikkal szemben.

Sok sikert!

2012. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket hát úgy csináltam hogy egy kalitkába mellé raktam és hát nagy volt az érdeklődés egymás iránt úgyhogy össze is raktam őket és jól ment elkezdtek pusziszkodni aztán a hím megetette a tojót. :$$ nagyon édesek szerintetek a Chilli név jó lenne a tojónak vagy fiús?
2012. nov. 5. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet Diorkának hívják, de a Chilli olyan fiunak is lánynak is jó :)))
2012. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is de többek között azért lett Chilli mert amikor hoztam és kiengedtem megijed tőlem és olyan volt mint egy kis méregzsák :DD és így jött a Chilli :DD :$$ először Csiri gondoltam mert amikor hoztam haza a buszon akkor elkezdet csiripelni és mindenki engem nézett xdd :D de aztán inkább Chilli lett
2012. nov. 6. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!