Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egymás mellett vannak a...

Egymás mellett vannak a hullámos papagájok, hallják egymást de nem találkozhatnak segítség?

Figyelt kérdés
Van nekem egy hullámosom, május óta velem van, de én nem otthon nevelgettem hanem barátomnál, akivel most szétmentünk tehát evidens, hogy a madárka is jött velem. De közbe anyumék is beszereztek egyet, viszont nem engedik összeengedni őket, de hallják egymást és mintha keresnék egymást. Nagyon rossz most ahelyett, hogy elvinnénk egyet van megoldás??!?! Mert én az enyémet nem fogom odaadni, elvinni. Vagy ha néha összeengedem őket?
2012. nov. 15. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A hullámos papagájt alapjáraton nem szabad egyedül tartani, mivel nagyon nagyon társas lény!! Ha még hallja is, hogy van ott másik madár, de nem lehetnek együtt, abba bele is őrülhetnek, úgyhogy ez a lehető legrosszabb, amit tehettek velük, azt is meg merném kockáztatni, hogy ez már állatkínzás. Vegyetek egy nagyobb kalitkát, és tartsátok őket együtt. Ez mindkettőjüknek a legjobb megoldás, és nektek is megmarad mindkét madár. Ők pedig boldogak lesznek!!
2012. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, a lehető legjobb megoldás (mindenkinek), ha együtt tartjátok őket. Nagyon jót fog tenni mindkét madárnak és az se mellékes, hogy ezzel jelentősen csökken a kiabálnivalójuk is :)
2012. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát probléma megoldva, kinn volt mind a kettő mikor elmentünk otthonról, de ajtó be volt csukva, viszont a kiskutyám kinyitotta az ajtót mire hazaértem ott ücsörögtek egymás mellett a kalitkán hát majd' megzabáltam őket, nagyon aranyosak!! :)
2012. nov. 15. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper! Igazi sikertörténet, veled együtt örülünk!!! :)
2012. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!