Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájomnak vettem...

Hullámos papagájomnak vettem egy fajta magkeveréket amit eddig nem evett és meg van zakkanva tőle állandóan azt enné, a kaja miatt van, vagy lehet baja van és egy véletlen egybeesés következtében pont most jött rá valami?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Adsz neki külön fürtös kölest, zöldségeket, gyümölcsöt napi szinten?
2012. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bozsi73 válasza:
Ha eszik iszik a madarad nem hiszem hogy baja lenne,szerintem egyszerűen izlik neki az új magkeverék.Ezt a magkeveréket egyik napról a másikra adtad?Adj neki lágyeleséget is.
2012. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen freshnapf-ba voltunk és gondoltam veszek olyat amit eddig nem evett és azóta ilyen kajla egyébként szokott kapni persze lágyeleséget is meg gyümit zöldséget.. Bár annak is megvan a maga módja :D :) gyagyás madár :)
2012. dec. 31. 15:14
 4/8 bozsi73 válasza:
Leirhatod ide hogy milyen (márka) magkeveréket vettél?
2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Premium Prestige, vannak benne gyümölcsök, osztrigahéj, chia-magok meg valami extrudált pelletek is bár azt nem tudom micsoda.
2012. dec. 31. 21:03
 6/8 bozsi73 válasza:
Köszönöm kipróbálom én is!
2012. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, szerintem megéri :) Freshnapf-ba lehet venni. 1200 ft, 1,20 kg :)
2013. jan. 1. 12:52
 8/8 anonim válasza:
En is hallotam rola jo kondicioban tartja a madarat.
2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!