Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájomat már kb...

A hullámos papagájomat már kb egy háromnegyed éve vettem, azóta is barna az orra és nem alakult ki még viaszhártya, ez normális?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a csőre fölötti viaszhártya barna, akkor semmi baja. Ivarérett tojó.

Vagy máshogy érted?

2013. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
viaszhártyája még nincs, ez a barna rész időről időre leválik neki,és újra visszanő, alatta még fehér a viaszhártyás csőre feletti rész, de kék foltok is vannak rajta, gondoltam azért barna, mert még fiatal és még nem alakult ki neki, de mostmár azért lassan egy éve vettem és még mindig ugyanolyan barna valami van az orrán úgymond
2013. jan. 14. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:
ez ilyen kicsit redős valami ami vastagabb rajta
2013. jan. 14. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldessz egy képet? Ez a leválás nekem gyanús.
2013. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem tudok feltölteni képet róla, de találtam egy másik képet amin a sárga papagájnak ugyanolyan az orra: [link]
2013. jan. 14. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kép alapján szerintem semmi baja nincs a papagájodnak.Ez egy fiatal ivarérett tojó így néz ki.
2013. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!