Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak vérzik a...

Hullámos papagájnak vérzik a szárnya?

Figyelt kérdés
5 éves a papagájunk,szelíd igy ki szoktuk engedni.Tegnap viszont egy kicsi repülés után azt vettük észre hogy vérzik a szárnya tövében.Volt már ilyen valakinek?
2013. jan. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. ök sürün megsérülnek de többnyire ártalmatlan horzsolás. de figyelj rá mert ha logatja szárnyát nagyobb ubanc lehet. ha továbbra is boldogan repked akkor nincs semmi gond.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gubanc
2013. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Így most nem nagyon merem reptetni. Amúgy is keveset repült mostanában párom nem nagyon ér rá vele foglalkozni,engem meg nem szeret annyira. Úgyis arra gyanakszom hogy nem volt meg neki a mozgás,de érdekes mert mindkét szárnyánál vérzik.
2013. jan. 27. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
de még mindig vérzik? az nem jo.....nekem ugy vérzett a két szárnya hogy a könyöke.vagyis ha emberi kéznek veszem akkor a csukloja.összehajtva a válla melletti rész. na a lényeg h azt valahogy beverte és lehorzsolodott. de szárnytö.. azt nem tudom hogy.de ha még mindig vérzik akkor tuti doki!
2013. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most nem vérzi de ha repül egy igen keveset akkor igen :(

Holnap felhívom a dokit.

2013. jan. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!