Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? Ez vajon betegség?

Görögbagyoly kérdése:

Mit tegyek? Ez vajon betegség?

Figyelt kérdés

Van egy nimfa ppagájom, volt egy "párja" akit mindig bántott, így került mellé egy új, ami viszont kicsi, több törődést igényel. Eddig nem is volt baj, viszont most hétvégén nem voltam otthon. Vasárnap mikor hazaértem a nagy papagáj bent gubbasztott a kalitkába..előre volt dőlve, és fel volt fújódvan, mint egy nagy kerek toll labda. Mikor kiengedtem visszamászott és felf

jódva aludt. Kint is ugyan ez volt, és ma reggel is. szinte le esik a bitról, elvan gyengülve, nem csipog pedig nagyon élénk általában..Segítsetek, ez vajon betegség? Mit kéne tennem? El fog pusztulni?:(



2013. jan. 28. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el dokihoz, a madarak nagyon hamar elpusztulnak, ha van valami bajuk. De az is lehet, hogy szomorú a volt párja miatt, vagyesetleg nincs hideg helyen, mert akkor is fel szokták fújni magukat. Enni azért szokott?
2013. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hat lathatoan kevesebbet mint altalaban. Nem nalunk mindig meleg van epp ilyen okok miatt. Rendben ha nem javul elviszem. Koszonom:)

Bar nemhiszem hogy szomoru mert az elso egy-masfel hetben nagyon boldog volt. Remelem rendbe jon.

2013. jan. 28. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!