Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagáj a nekem való?...

Milyen papagáj a nekem való? Lent több?

Figyelt kérdés
Olyan papagályt szeretnék ami nem rikácsol olyan sokat, ha lehet így nevezni ragaszkodó, ne legyen kakadu nagyságu szóval kisvtermetü legyen.
2013. jan. 28. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hullámos.
2013. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hullámos papagáj, ők nem rikácsolnak annyira, csak ha éhesek, vagy kell nekik valami. De amúgy alapvetően csendesek :) És nagyon szeretik az embereket <3
2013. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És árba ezek hogy vannak?
2013. jan. 28. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

800-2500-ig terjed kb. Érdemes tenyésztőtől venni.Egyáltalán nem drágák. Én lealkudva vettem 5000 ft-ért kettőt,de ez kivételesen magas ár,kettő általában 3000 körül forog.


Ha önző szeretnél lenni,és a saját javaid kielégítésére szeretnél papagájt,egyet veszel. Ha igazán boldog papagájokra vágysz,akik teljes életet élnek és nem kell szenvedniük attól hogy fajtárs nélkül vannak,tehát csak is az ő érdekeiket nézed,kettőt veszel,elég nagy méretű kalitkával! Párban igazán boldogok a hullámosok,s a papagájok 90%-a. Párban van hogy nehezebben,van hogy ugyanolyan könnyen szelídülnek. Az enyéim pl nincsenek túlságosan egymásra szorulva. A tojóm magányos típus,a hím keresi a társaságomat. Szelídítési fázisban vagyunk,a fiú biztosan ragaszkodni fog hozzám,előre látom,ugyan is amikor a tojó akart a kezem közelébe jönni(kajáért) elzavarta. Viszont a legtöbb imádja egymást,s inkább egymás társaságát keresik,de így is elfogadják,néha kifejezetten szeretik az ember társaságát.

Üdv!

2013. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Énszerintem is a hullámos papagáj. Viszonylag csendes, csak akkor rikácsol, hogyha kell neki valami(enni,inni,stb...)

Olyan 1000-2500-2600 között kb... Legalábbis szerintem. Fontos, hogy tenyésztőtől vegyél inkább, mint kisállatkereskedésből.. ;)

2013. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk van hullámos papagájunk és csak akkor szokott rikácsolni ha valami baja van(pl:éhes),egyébként nagyon kedves,szerethető papagájfajta,nem olyan drága,a ketrec stb hozzávalók sem,én csak ajánlani tudom...:))
2013. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!