Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A fácán mikor rakja le a...

A fácán mikor rakja le a tojásait? Hol érdemes keresni? Szántóföld? Dús növényzet?

Figyelt kérdés
???????

2013. febr. 6. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Ha jól tudom tavasszal. Mi felénk a szántőföldek közötti kis erdős részeken lehet belőlük látni sokat.
2013. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tavasszal, áprilisban-májusban. Én velem már volt olyan h kaszáltam nagy fűben, és pont felette kaszáltam el. El sem repült, csak utána, mert le akartam fotózni. Volt alatta vagy 12 tojás. Másnap megint ott volt. Akkor is odamentem, és észrevettem hogy egy kisfióka kidugta a fejét a tojó alól. Aztán azt hiszem az is a következő volt, hogy sehol sem voltak, csa kaz üres tojások
2013. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgyis észreveszed, ha az orrod előtt száll fel, jó nagy zajjal a fácánkakas. Ott van a közelében a tojó is a fészkén.
2013. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!