Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár-félét tudnátok...

Milyen madár-félét tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Pár hete halt meg a kis hullámos papagájom, a kezeim között. Nagyon szerettem, rengeteg időt töltöttünk együtt, de úgy érzem szükségem egy újabb kis gyönyörűségre. Túl üres a ház. Igazából nekem nincs kikötésem, hogy milyen legyen, max az hogy ne olyan elérhetetlen áron. És esetleg még annyi, hogy ne legyen annyira rikácsolós(ez meg csak a ház többi lakója miatt). Köszönöm a segítséget. :)

2013. febr. 22. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Két rizspinty: ugyan sokat csicseregnek, de nem rikácsolnak.
2013. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora a kalitkád?

Akár még 1 hullámos papagáj.

Verébpapagáj.

Nimfapapagáj.

Pintyfélék.

Kissándor papagáj.

2013. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
tyúk
2013. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket. A Verébpapagáj most megfogott, de ahogy keresgéltem rátaláltam a Katalin-papagájra is. A kalitka az nem gond, mert ha nagyobb madár mellett döntök, akkor beszerzek egy nagyobbat, amekkorát igényel.
2013. febr. 23. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Katalin papagájt csak ajánlani tudom, nekem ők a kedvemceim, sajnos még nem tudtam hazahozni őket, de nagy rajongójuk vagyok. Abszolút megfelelőek ilyen kritériumok mellett
2013. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nimfákat!,ne állatboltba vedd,hanem valami tenyésztőtől ,amik még nagyon fiatalok azokat könnyű szelídíteni, nekem kissándor papagájom volt az nagyon szép,de az rikácsolós fajta és nagy kalitka kell neki:D
2013. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg Katalin-papagáj lesz. Nimfák is gyönyörűek. De egyetértek veled, nekem is az örök kedvencem a Kis Sándor papagáj. Gyönyörűek. :)
2013. febr. 24. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szajkót javaslok. Magyar madár, nem védett, te is megszerezheted. Nagyon aranyos, okos, tanulékony, intelligensebb, mint egy papagáj.
2013. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!