Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok nekem ajánlani egy jó...

Tudtok nekem ajánlani egy jó kotló fajtát?

Figyelt kérdés
Én kotlókkal keltettem mindigis a csibéimet, és szeretnék venni egy olyan fajtát, amelyik sokat kotlik, vagyis minden évben megkotlik. Vannak ugyan kotlósaim, de azok mind öregek már, és mindig ugyanazok kotlanak csak meg. Ugyebár gondolnom kell arra, ha ők elpusztulnak esetleg, akkoris kell kotló. Megyek a Monori börzére 10.-én, és ott szeretném beszerezni.És lehetőleg közepes vagy kis fajtát ajánljatok(ne Brahma méretűt).
2013. febr. 18. 19:47
 1/9 wartburg353s ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy a japán tyúk pont kotlásra való. Sose adja fel, és amint felnevelte a csibéit, kotlik megint. Nem is olyan drága,800-1200 ft körül kapható.
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó lesz az, csak kotoljon meg minden évben.
2013. febr. 18. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen japán-törpe minden keveréke, most is kotlik, pedig a tojásokat minden este kiveszem alóla, de ott ül az üres fészekben.(Minden hónapban valamelyik kotlik)
2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Anno 10 tyúktól lett 60 kiscsirkém 1 évben.

2013. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normál méretű tojásból a Japper alá mennyi fér be?
2013. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk anno selyemtyúk volt, évente kétszer menetrendszerűen megült.
2013. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebb tyúkom alá 8-10 tojás befért, és 6-8 ki is kelt.
2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem akkor veszem valamilyen törpét. Am az egyik kotló 8 éves lesz a másik 5 lesz, de ők minden évben megkotlanak. Meg szoktak másikak is kotlani, de azok nem minden évben.
2013. febr. 19. 20:38
 9/9 A kérdező kommentje:
*veszek
2013. febr. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!