Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Debrecenben hol lehet (vagy a...

Debrecenben hol lehet (vagy a környékén) Amazon papagájra Dns mintával (a tolla elküldésével) nemet megállapíttatni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pffffff................. hehehehe
2009. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból ott az egyetem, aztán hogy mennyiért csinálják meg, az más kérdés...
2009. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most öszintén ? Nemére vagy kiváncsi ? ennyiért a deoec szoba sem áll veled, ott van ilyen hely ahol esetleg megállapitják, dns? azt hogy nyerted? Nem mindegy hogyan nyerted, de mért nem kérdezel egy állat orvost, vagy aki ért hozzá, nemem megállapitásáért, de figyusz odaviszel 1 fiut, ha joba leszenk kiderül a neme :D
2009. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Amugy egyéb / humor kat / ba mehetne:D
2009. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy hol lehet, de Debrecenben van pár nagy papagáj tenyésztő, akik biztosan tudnak segíteni.

A google-ba beírod és biztosan találsz pár tenyésztőt.


Majd ők elmondják, hogy vérminta elküldésével 100%-san meg tudják állapítani a nemüket, viszont tollminta alapján már csak 50%.


Az előttem szólóknak annyit mondok, hogy nem igazán vicces dolog, ha például párba szeretnél állítani egy több százezer forintos papagájt és az egyik véletlenül kinyírja a másikat, csak mert egy neműek voltak.

2009. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!