Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megvárjam hogy szelíd legyen...

Megvárjam hogy szelíd legyen vagy vegyek neki hamarabb párt? (nimfapapagáj)

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam egy nimfát. Most már nyilvánvaló hogy nőstény. Nagyon csendes és a tollazata is arra utal. Még elég félős és addig nem szerettem volna párt venni neki míg nem lesz teljesen szelíd.

2013. febr. 28. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

várd meg, hogy szelíd legyen, mert ha ketten lesznek nehezebb lesz.

bár nem értem, hogy egy éve van nálad, és még nem szelíd.

Nekem hullámosom volt, első nap, mikor megkaptam, beraktam hozzá a ketrecbe a kezem, és addig nem vettem ki, míg magától rá nem szállt. kb 1-2 óra hossza volt, onnantól kezdve mindig jött utánam, és szelíd volt.

hogy próbáltad eddig szelidíteni?

2013. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon foglalkoztál vele, ugye? Vagy nem eleget. Ennyi idő alatt szépen összebarátkozhattatok volna.

Ha most veszel neki párt, akkor még hosszabb ideig fog tartani, bár az sem tesz jót, hogy egyedül van.

2013. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem szelíd, mert mikor megkaptam a nimfát, akkor volt egy hullámosom ami úgymond ELVADÍTOTTA. Rég szelíd lenne, ha nem raktam volna össze vele. Nekem is az első nap a nimfám az ujjamra ült, de ez most már így alakult. Külön van a két papagáj. Igyekszem sokat foglalkozni vele.
2013. márc. 1. 06:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálkozásaim természetesen úgy csináltam ahogyan olvastam az interneten. Beszéltem hozzá stb... Nem sokat tudtam a nimfákról mivel eddig hullámosaim voltak. Az előző papagájom (aki már meghalt) viszont szelíd volt és követett mindig.
2013. márc. 1. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!