Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek kakaskukorékolás...

Mit tegyek kakaskukorékolás ellen?

Figyelt kérdés
A szomszédaimat zavarja, ha a kakasom kukorékol, és fel akar jelenteni. Mit lehet az ellen tenni, hogy ne kukorékoljanak egy folytába? Már bevittük a pincébe, de ott is hangosan csinálja.

2013. márc. 5. 14:40
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
68%
Én is hasonló helyzetben vagyok a szemközti szomszédom kakasa reggel 4 től 7-8 ig gyakorlatilag 10-15 másodpercenként kukorékol.... szerintem csak levegőt vesz. brutál idegestő a hálószobám ablaka utcára néz igy kb olyan mintha az ágyam alatt ordibálna a dög. nem megoldás a ne nézz oda meg költözz el... ember gondolkodj már. reggel 6tól dolgozok déluitán 4 ig hazaestek pihenni akarok... hajnalba óra csörgése elött van hogy 2 órával felébreszt és nemtudok visszaaludni. hétvége úgyszintén... most is azét vagyok fennnt már több mint 1 órája kinlodok most kerestem rá googleba mit lehet tenni kakasok ellen....
2018. aug. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
68%
Ujpesten lakok, es a szomszedban van 2 kakas is. Hajnali 4tol egeszen d.u. 6ig kukorekolnak. Nem zavarna ha nem lenne rettentoen meleg a lakasban es tudnek zart ablakkal aludni. De miutan nem igy van, es nyitva van nyaron az ablak baromira zavaro.... nem videken elek, budapesten..
2018. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10%

mi egy tetves japán kakassal küzdünk, van egy pszichopata szadista szomszéd, aki élvezi a helyzetet

Május óta hazudozik mindent, hogy elviszi, megdöglik , de persze semmi.

Ja és ez egy pedagógus, igaz a rosszabbik fajtából, mert hazudik és köszönni sem tud senkinek.

Az önkormányzatnak nincs erre rendelete, semmit sem csinálnak a megértésen kívül. Állítólag már többen tettek panaszt a tetvek miatt.Azzal vigasztalnak, hogy a tulajdonos szadista és élvezi a helyzetet. Ez legyen a legnagyobb élvezet az életükben. Hozzáteszem, hogy vidéki város belvárosa. Hajnali négytöl 70 decibellel ordítanak.

2019. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
16%
Mi lenne, ha nem tartanál kakast?Vagy téged is zavar a szomszéd és direkt csinálod? Nálunk van egy szadista román parasztasszony, az szándékosan szadizza a japán dögökkel a környéket.
2021. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
34%
Remélem kormányváltás után betiltják végre ezeket a rohadék kakasokat.
2021. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
53%
Jimmy-it is az zavarta!
2021. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
26. Pedig Jimmy proli volt és proli környékén is lakott. Érthetetlen , hogy akkor miért zavarta. Nem?
2021. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Neked miért kell a kakas? Ha még a pincében is hangos még szerinted is? Téged is zavar?
2021. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig csendes belvárosi kertes házas rész volt, állattartás szinte alig. Erre jött egy paraszt, aki tanya vagy falu helyett ide költözött és 50 baromfit tart, kakasokkal. Akkor most ki menjen el innen? Ki van rossz helyen?
2021. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem azon múlik kI mióta lakik OTT!
2021. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!