Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudom hülye kérdés de érdekel...

Tudom hülye kérdés de érdekel néma kacsa és hápogós kacsának lehet közös utódja?

Figyelt kérdés
mert vannak tojó néma kacsánk és egy hápogós fiú kacsánk és pároztak is.fogalmam sincs hogy lehet e közös utódjuk

2013. márc. 5. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Miért ne? Hát a egy emeber sérült,látásilag,hallásilag(mint én) vagy akárhogy lehet gyerke.
2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két különböző fajról van szó, egyébként lehet közös utódjuk, sokan tenyésztik is direkt, mert nagyon jo a hústermelése.
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rosszul irtam valószínüleg nem fog semmi kikelni a tojásokból ha ki akarod keltetni, amiről én beszéltem az fordított helyzetnél van, a Néma gácsér a fehér házikacs tojóval szokták párosítani és így lesz meg a mulard kacsa. [link]
2013. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!